Стало відомо, де на Львівщині розмістять три сміттєпереробні заводи

logo
161975_stalo_vidomo_de_na_lvivwini_rozmistjat_tr.jpeg


04.01.2018, 09:33

мусороперерабатывающий завод, Олег СинюткаРозміщення трьох сміттєпереробних заводів заплановано у Новому Роздолі, у Дрогобицькому та Жовківському районах, повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, інформує Львівський портал.

“Станом на сьогоднішній день вже затверджено комплексну програму, якою передбачене будівництво семи полігонів. На три полігони ми вже провели конкурси і сподіваємося, що на початку наступного року спільно з інвесторами провести громадські слухання і, відповідно, розпочати будівництво”, – сказав голова облдержадміністрації Олег Синютка.

На питання журналістів про те, які ділянки із запропонованих під будівництво сміттєпереробних заводів підійшли інвесторам, він відповів:

“Це вже ні для кого не секрет. У Новому Роздолі, у Дрогобицькому та Жовківському районах проводили конкурс на відбір інвесторів на земельні ділянки”.

Для зведення сміттєпереробних заводів було запропоновано 17 ділянок.

Размещение трех мусороперерабатывающих заводов планируется в Новом Роздоле, в Дрогобычском и Жовковском районах, сообщил председатель Львовской ОГА Олег Синютка, передает Львовский портал. 

“По состоянию на сегодняшний день уже утверждена комплексная программа, которой предусмотрено строительство семи полигонов. На три полигона мы уже провели конкурсы и надеемся, что в начале следующего года совместно с инвесторами провести общественные слушания и, соответственно, начать строительство”, – сказал председатель облгосадминистрации Олег Синютка.

На вопрос журналистов о том, какие участки из предложенных под строительство мусороперерабатывающих заводов подошли инвесторам, он ответил:

“Это уже ни для кого не секрет. В Новом Роздоле, в Дрогобычском и Жовковском районах проводили конкурс на отбор инвесторов на земельные участки”.

Для возведения мусороперерабатывающих заводов было предложено 17 участков.


А поділитися?