Стало відомо, де у Львові може з’явитися перший підземний паркінг

logo
164039_stalo_vidomo_de_u_lvovi_mozhe_z_javitisja.jpeg


16.01.2018, 11:16

подземный паркинг, площадь ПетрушевичаНа площі Петрушевича може з’явитися перший у місті підземний паркінг на кількасот авто. Про це під час дискусії “Розвиток районів Львова: як зміниться центр міста” повідомив новий очільник ЛКП “Львівавтодор” Роман Познанський, інформує “Твоє місто”. 

За його словами, інвестиційний конкурс для цієї ділянки планують оголосити в середині 2018-го року, тож саме на площі Петрушевича, найімовірніше, збудують перший міський підземний паркінг на кількасот автівок.

“Розглядаються й інші ділянки для будівництва підземних паркінгів. Але саме – площа Петрушевича є такою, що не порушує нічиїх інтересів”, – додав екс-керівник Львівавтодору Олег Береза.

Нагадаємо, виконком Львівської міської ради затвердив детальний план території, обмеженої вулицями Шота Руставелі, Зеленою та площею Петрушевича. Як розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, над паркінгом на 300 авто планують влаштувати громадський простір. Також у процесі підготовки документації відмовилися від ідеї провести дорогу, тому що вона перетворювала сквер на острівець.

Загалом у центрі Львова планують збудувати щонайменше два підземні паркінги: перед університетом імені Івана Франка та на площі Петрушевича. Розглядається також ідея спорудження підземного паркінгу біля головного залізничного вокзалу.

На площади Петрушевича может появиться первый в городе подземный паркинг на несколько авто. Об этом во время дискуссии “Развитие районов Львова: как изменится центр города” сообщил новый глава ЛКП “Львовавтодор” Роман Познанский, информирует “Твой город”. 

По его словам, инвестиционный конкурс для этого участка планируют объявить в середине 2018 года, поэтому именно на площади Петрушевича, скорее всего, построят первый городской подземный паркинг на несколько автомобилей.

“Рассматриваются и другие участки для строительства подземных паркингов. Но именно – площадь Петрушевича такова, что не нарушает ничьих интересов”, – добавил экс-руководитель Львовавтодора Олег Береза.

Напомним, исполком Львовского городского совета утвердил детальный план территории, ограниченной улицами Шота Руставели, Зеленой и площадью Петрушевича. Как рассказал главный архитектор Львова Юлиан Чаплинский, над паркингом на 300 авто планируют устроить общественное пространство. Также в процессе подготовки документации отказались от идеи провести дорогу, потому что она превращала сквер на островок.

Всего в центре Львова планируют построить минимум два подземных паркинга: перед университетом имени Ивана Франко и на площади Петрушевича. Рассматривается также идея строительства подземного паркинга у главного железнодорожного вокзала.


А поділитися?