Стало відомо, хто розроблятиме ПКД з облаштування Меморіалу Героям Небесної Сотні

logo


13 серпня у системі “Прозорро” опублікували укладений договір про виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції скверу на вул. Кривоноса у Львові.

Як йдеться на сайті закупівель, ПКД по облаштуванню скверу розроблятиме переможець архітектурного конкурсу на кращу концепцію громадського простору з вшанування пам’яті героїв «Небесної сотні» – ФОП Лесюк Андрій Миронович, – передає 032.ua.

Таке рішення було єдино можливим, з огляду на Закон України “Про авторське право і суміжні права”.

Читайте також: Куди піти у Львові з 13 по 17 серпня: ТОП-7 подій

Виготовити проектно-кошторисну документацію з реконструкції скверу на вулиці Кривоноса у Львові автор проекту повинен до 31 серпня 2018 року. Вартість робіт становить 239 тисяч 443 гривні 65 копійок.

Нагадаємо, у лютому 2017 року обрали переможців конкурсу на облаштування громадського простору пам’яті Героїв Небесної Сотні у Львові: ними стала команда архітекторів зі Львова – Андрій Лесюк, Марія Яструбчак і Христина Пундак.

Відповідно до концепції, на вул. Кривоноса облаштують міст, з п’ятьма плитами, які символізують п’ять найбільш трагічних днів під час Революції Гідності. На мосту будуть певні перепони, які символізуватимуть барикади й щити. Особливістю конструкції стануть також діри в даху, крізь які просочуватиметься дощ (це символізуватиме сльози за загиблими) і сонячне проміння (як символ світлого майбутнього, за яке боролись хлопці).

17 квітня 2018 року у Львові заклали капсулу на місці майбутнього будівництва пам’ятника-меморіалу Героям Небесної Сотні.