Стало відомо ім’я податківця, якого затримали у Львові на хабарі

logo


image

34-річний посадовець налагодив злочинний механізм вимагання та отримання неправомірної вигоди від суб’єкта підприємницької діяльності за ненакладення арешту на рахунки та майно одного з підприємств на Львівщині та у подальшому нестворення штучних перешкод у його діяльності. Відтак, впродовж року він мав отримати неправомірну вигоду на загальну суму понад 200 тис грн.

Як стало відомо Ділу, мова йде про заступника начальника Львівського відділу по роботі з податковим боргом Назара Гроцького 1986р.н.

Закінчив Львівський університет МВС. Декларує дві квартири у Львові та будинок.

Як дізнались наші журналісти, Гроцький мав два виконавчих провадження. Перше було розпочато у жовтні 2018 року, стягувачем зазначено АТ «Перший Український міжнародний банк». Друге провадження розпочали у серпні 2020 року, цього разу стягувачем є ТОВ «Фінансова компанія «Атланд».

Сім’я податківця зареєстрована у Львові. Його мати є ФОПом, займається оптовою торгівлею автомобільними запчастинами. У неї є два авто: легковик Мазда та мікроавтобус Фольцваген.

Батько Назарія Гроцького є керівником та єдиним власником ПП «ЮНАР», що займається торгівлею продуктами харчування та напоями.

Дружина Вероніка також працює у ДПС.

Підписуйтеся на сторінку “Діло” у Фейсбук