Стало відомо, коли у Львові почнуть тестувати електронний квиток

logo


Наразі “Львівавтодор” погоджує з ЄБРР тендерну документацію на впровадження електронного квитка у Львові.

Про це в коментарі кореспонденту 032.ua розповів керівник відділу автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор» Сергій Журбенко.

За його словами, тендерну документацію планують затвердити до кінця серпня, після чого буде оголошено про наступний етап тендеру. Він включатиме в себе оцінку технічних пропозицій від учасників попередньої кваліфікації.

“Ми висуваємо технічні вимоги, їх біля 400. На всі ці вимоги учасники тендеру повинні показати відповідність. Тобто подати свій проект системи, який буде відповідати всім нашим вимогам. Ми відберемо проекти учасників, які максимально виконають всі вимоги. І серед них вже буде третій етап – оцінка цінової пропозиції”, – розповів Журбенко.

Читайте також: Електронний квиток у Львові: коли запровадять та як працюватиме автоматизована система оплати.

В рамках третього етапу у Львові сподіваються оголосити назву компанії, яка переможе в тендері. Сам тендер планують завершити в січні 2019 року. Після цього в місті почнеться тестування нової системи оплати.

“Буде два тестування: лабораторне і на транспорті. Те, що на транспорті – це фактично нічим не відрізнятиметься від повної експлуатації системи”, – пояснив Сергій Журбенко.

Планується, що тестування електронного квитка відбуватиметься у вересні-жовтні 2019 року. Повноцінно нова система оплати у Львові може запрацювати на початку 2020 року.

Нагадаємо, що торік “Львівавтодор” підписав контракт з компанією “iC consulenten” (Австрія) щодо спільної роботи в рамках проекту впровадження електронного квитка. Планується, що електронний квиток буде працювати на комунальному транспорті та частині міських маршрутів Львова.