Стало відомо, що “Укрзалізниця” планує робити з колишнім поліклінічним відділенням у Львові

logo
254236_stalo_vidomo_wo_ukrzaliznicja_planue_robi.jpeg


Відтак, Володимир Крет попросив міську владу знайти можливість придбання цього приміщення в ПАТ “Укрзалізниця” для потреб СЗШ № 65.

Петиція рекордно швидко набрала необхідних 500 голосів для розгляду в Львівській міськраді.

Як розповіли у відповідь на інформаційний запит кореспондента 032.ua у прес-службі “Укрзалізниці”, ця будівля справді перебуває на балансі їхньої філії “Центр охорони здоров’я” та є внесеною до статутного капіталу товариства.

Згідно зі законодавством та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 № 1054, це майно може бути відчужене, шляхом продажу чи оренди, на конкурентних засадах шляхом проведення електронних аукціонів.

Читайте також: Коли львівські школи проводитимуть весняні канікули, – ГРАФІК

“Проведення електронних аукціонів через інформаційно-телекомунікаційну систему «Prozorro.Продажі» забезпечує можливість участі в них на рівних умовах всіх претендентів для отримання в оренду нерухомого майна, яке увійшло до статутного капіталу АТ “Укрзалізниця”, та майна, набутого товариством під час його господарської діяльності. Отже, після розміщення пропозицій щодо оренди нерухомого майна АТ “Укрзалізниця” на електронних майданчиках, будь-яка зацікавлена особа може ознайомитись з такими оголошеннями та взяти участь в електронних аукціонах. Договір оренди укладається за результатами проведення такого аукціону з його переможцем”, – зазначили у відповіді на запит кореспондента 032.ua.

Окрім цього, представники “Укрзалізниці” підтвердили, що отримали запит від Львівської міськради щодо передачі вказаної будівлі до комунальної власності міста Львова, який “опрацьовується встановленим порядком”.

Повне або часткове копіювання матеріалу забороняється і вважається порушенням авторських прав


А поділитися?