Стандартна схема шахрайства знову спрацювала і Золочеві

logo


Шахраям, незважаючи на численні застереження поліції, вдалося обдурити ще одну жертву – 75-річну місцеву мешканку.

8 лютого близько восьмої ранку до жінки на стаціонарний телефон зателефонував невідомий та представився чоловіком її онучки. Сказав, що у нього біда – він збив автомобілем хлопця і зараз знаходиться у поліції, а потерпілий – у лікарні. Щоб уникнути кримінальної відповідальності потрібні гроші. Далі жінці сказали не класти слухавки, а зібрати всі гроші, які є удома та повідомити адресу куди за ними прийти. Жінка зібрала всі гроші, що зберігалися в помешканні, а це 12 тисяч гривень та 160 доларів США. Через 20 хвилин на подвір’я до потерпілої прийшов молодий чоловік та мовчки забрав гроші, пише ЗОЛОЧІВ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Львівській області.

Лише після того, як пенсіонерка віддала всі свої заощадження, вона зателефонувала родичам і зрештою зрозуміла, що її обдурили. Про шахрайство потерпіла повідомила працівникам поліції. Зловмисника розшукують.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 (шахрайство) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеженням волі.

Правоохоронці вкотре радять громадянам бути пильними та не довіряти незнайомцям!

Що робити, якщо Вам телефонує невідомий та просить грошей:

Запитайте як його звати і в якому відділі поліції він працює, перепитайте прізвище та ім’я родича. Після цього шахраї зазвичай кидають слухавку.
Зателефонуйте родичу. Якщо його телефон не відповідає чи відключений – не панікуйте! Зателефонуйте до відділу поліції і дізнайтеся, чи знаходиться там ваш родич.
Завжди перевіряйте отриману інформацію від незнайомців. Не поспішайте виконувати їх умови!
Якщо ж сталася біда, не зволікайте і звертайтесь у найближчий відділ поліції.