Станом на 7 год ранку для посипання доріг в місті використано майже 600 м куб піскосуміші

logo


Станом на 7 год ранку в місті для посипання доріг комунальні служби у Львові використали майже 600 м куб піскосуміші. 

За інформацією прес-служби Львівської міськради,у Галицькому районі до механізованого прибирання було залучено 2 підмітальні машини, 5 піскорозкидувачів, 1 навантажувач. Також у цьому районі комунальники використали 75 м куб піскосуміші.

У Франківському до механізованого прибирання було залучено  4 піскорозкидувачі, 1 навантажувач, 2 трактори. Використано 100 м куб піскосуміші.

У Залізничному районі до механізованого прибирання було залучено  2 грейдери, 4 підмітальні машини, 4 піскорозкидувачі, 1 навантажувач, 3 трактори. Використано 90 м куб піскосуміші.

У Шевченківському районі до механізованого прибирання було залучено 3 підмітальні машини, 4 піскорозкидувачі, 1 навантажувач, 2 трактори. Використано 48 м куб піскосуміші.

У Личаківському районі до механізованого прибирання було залучено  4 підмітальні машини, 7 піскорозкидувачів, 1 навантажувач, 4 трактори, використано 100 м куб піскосуміші.

У Сихівському районі до механізованого прибирання було залучено  2 підмітальні машини, 5 піскорозкидувачів, 1 навантажувач, 6 тракторів. Використано 170 м куб піскосуміші.

Читайте також на 032.ua: як засніжило Львів: фоторепортаж.