Старий кінотеатр на вул. Хмельницького у Львові перетворять на сучасний кіноцентр

logo


10 жовтня на пленарному засіданні Львівської міськради прийняли ухвалу про створення у місті просвітницького, культурно-розважального кінопростору на місці колишнього кінотеатру на вул. Богдана Хмельницького, 11.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Для реалізації задуманого, ще шукатимуть фінансування на інвестиційному конкурсі, замовником виступає “Агенція ресурсів Львівської міської ради”.

Під реорганізацію підпадають комунальні нежитлові приміщення, загальною площею 550,2 кв. м на вул. Б. Хмельницького, 11.

У новоствореному просвітницькому центрі проводитимуть різноманітні кінопокази, вистави, конференції, презентації, культурні вечори тощо. 

Відповідно до умов договору, майбутній інвестор повинен буде ввести приміщення в експлуатацію за 3 роки з моменту його підписання. При цьому, саме приміщення місто надасть на 30 років в оренду зі звільненням від орендної плати у перші 3 роки.

Згідно із запропонованою концепцією, кінопростір буде складатися із: кінозалу на 70 глядачів; мультифункційного холу-фойє для проведення зустрічей, тематичних вечорів, конференцій, майстер-класів; фойє із шоурумом для проведення виставок та презентацій; фуд-зони з кухнею та підсобними приміщеннями; коворкінгу для роботи фрілансерів та представників креативних індустрій; фото- і відеостудії із зеленим екраном для проведення зйомок.

Нагадаємо, що у Львові розмірковували над концепцією “Театру “Музею кіно” замість старого кінотеатру на вул. Хмельницького, 11 ще з лютого 2017 року, у рамках “Програми сприяння залученню інвестицій до Львова на 2017 – 2019 роки”, паралельно з ідеєю будівництва підземного багаторівневого майданчику для паркування та підвісної оглядової канатної дороги.