Стартує будівництво нового пункту пропуску «Нижанковичі – Мальховіце»

logo


З суботи, 4 вересня, на Львівщині стартує будівництво автомобільного пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховичі». Реалізацію об’єкту бере на себе Польща. Про це у Facebook повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Сьогодні посадовці заклали наріжний камінь на місці спорудження пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховичі». А вже від завтра обіцяють розпочати будівництво.  Усі витрати з реалізації об’єкту бере на себе Польща. Триватиме будівництво упродовж 4 років. Вартість робіт становить 109 мільйонів злотих.

Реклама партнерів

Також на Львівщині ремонтують дорогу Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, що веде до майбутнього пункту пропуску «Нижанковичі – Мальховіце». Кошти на проведення робіт на автодорозі надані Україні урядом Польщі в кредит.

«Ми ж збудуємо прикордонну 46-кілометрову дорогу Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий. На неї передбачено 19,5 млн євро, який уряд Республіки Польща надав нам в кредит на умовах пов’язаної допомоги. Зараз активно тривають роботи.  У проєкті також передбачено відремонтувати 12 мостових переходів, зробити тротуари, забезпечити освітлення», – інформує Юрій Бучко.

Завершити ремонт дороги планують до кінця 2022 року.

Нагадаємо, про будівництво пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховичі» на Львівщині почали говорити ще з 2016 року. Раніше у ЛОДА повідомляли, що цей пункт пропуску хочуть почати будувати у 2021 році.

Як повідомляв Львівський портал, у Львівській області планують побудувати шість нових пунктів пропуску на кордоні з Польщею.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Юрій Бучко