Стартувало офіційне голосування за найкращу назву для львівського е-квитка

logo


У Львові розпочалось офіційне голосування за найкращу назву для е-квитка. Проголосувати за один з десяти варіантів-фіналістів можна на сайті Львівської міськради.

Львів’яни можуть обрати одну з десяти запропонованих назв: «ЛеоКарт», «ЛьвівКарт», «LeoGo», «Leopolis Card», «e-Leo», «Везунчик», «Вітерець», «Е-Львів», «Є-квиток», «Левчик». Для цього необхідно перейти на сайт ЛМР за посиланням і проголосувати за улюблений варіант.

Голосування триватиме до 28 лютого, а 1 березня оголосять варіант-переможець, автор якого отримає річний е-квиток на проїзд у всіх видах громадського транспорту Львова.

Нагадаємо, у Львові триває конкурс на визначення найкращої назви проекту електронного квитка. Минулого тижня робоча група обрала десять найкращих варіантів із понад 400 запропонованих львів’янами.

Додамо, що у неофіційному голосуванні, яке проводить ZAXID.NET, наразі перше місце посідає назва «ЛеоКарт», друге – «Левчик», третє – «LeoGo».

Як писав ZAXID.NET, в листопаді 2016 року директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза та директор представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер підписали угоду щодо кредитного фінансування проекту з впровадження електронного квитка у громадському транспорті Львова. Протягом 2017 року триватиме робота над проектом. Перші системи для електронної оплати за проїзд встановлять в громадському транспорту на початку 2018 року.