Стажерів проєкту «Академія перших можливостей» ознайомили з роботою Львівської ОВА

logo


Молоді розказали про особливості роботи кожного структурного підрозділуадміністрації.Стажерів проєкту «Академія перших можливостей» ознайомили з роботою Львівської ОВА

Минулого тижня стартував п’ятий набір в межахпрограми «Академія Перших Можливостей». Впродовж наступних 3 місяців стажери здобуватимуть новий практичний досвід, знання і навички, необхідні для роботи у державній інституції.

Стажерів уже ознайомили з роботою структурних підрозділів Львівської ОВА. Керівники департаментів та управлінь поділились власним досвідом роботи у стінах адміністрації.

Молоді люди мали змогу ставити запитання спікерам, після чого поділились враженнями від зустрічі.

«Відвідавши зустріч з керівникамиструктурних підрозділів Львівської ОВА, я була дуже вражена. Кожен керівник цікаво розповів про свою роботу. Я подаюсь лише до одного з управлінь, але мені було надзвичайно цікаво дізнатися про інші структурні підрозділи та зрозуміти їхню роботу» – поділилася стажерка проєкту «Академія перших можливостей» Анастасія Ланчевич.

Проєкт реалізується за ініціативою начальника Львівської ОВА Максима Козицького. Ювілейний набір на стажування об’єднав понад 90 молодих людей, які мають бажанняпрацювати в органах державної влади та на державній службі.