Стебницька міська лікарня більше не приймає хворих на COVID-19

logo


МІСТО

Таке рішення ухвалили на основі наказу Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА

Фото ілюстративне: Укрінформ

У Стебницькій міській лікарні закрили ковідне відділення. 10 пацієнтів перевели у Львівські обласні заклади охорони здоров’я. Про це повідомили у пресслужбі Дрогобицької міської ради.

Таке рішення ухвалили на основі наказу Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА №619 від 27 липня 2021 року. Як зазначено у розпорядженні, упродовж двох тижнів спостерігалася завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я для лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою у середньому 4%. Тепер госпіталізація ковідних хворих відбувається у КНП «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня», КНП «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр», КНП «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи», КНП «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охмадит», – йдеться у повідомленні Дрогобицької міськради.

Там також додають, що роботу ковідних відділень у регіонах можуть відновити у випадку досягнення в обласних закладах охорони здоров’я 60% показника завантаженості всіх ліжок підключених до кисню.

Також на місцевому рівні продовжуватимуть щоденний моніторинг госпіталізованих хворих.

Як наголошують у відділі охорони здоров’я Дрогобицької міської рали, за останні дні зростає кількість хворих на коронавірус, тому громадян закликають не зволікати з вакцинацією.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.