Студенти просять встановити навпроти Львівського університету парковку, лавочки і лежаки

logo
40461_studenti_prosjat_vstanoviti_navproti_lviv.jpeg


Студенти ЛНУ ім. Івана Франка просять у місцевої влади облаштували площу навпроти університету, зробивши там належне паркування і облаштувати зелену зону. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на Твоє місто.

Відповідний лист надіслав студентський уряд на ім’я міського голови Андрія Садового. Студент юридичного факультету та ініціатор звернення Ігор Мурин розповів, що це питання вже обговорили на слуханні в присутності заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка та начальниці управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Ольги Сивак.

Студенти запропонували озеленити площу, влаштувати на ній сучасне покриття, а також встановити лежаки та лавочки. Крім того, студенти наголосили на проблемі паркування навпроти університету. За їх словами, зараз там водії незаконно залишають свої автомобілі, як хочуть, а в країнах Європи, наприклад, навпроти університетів влаштовані повноцінні парковки.

За словами Ігора Мурина, далі вони збираються напрацювати практичні ідеї та представити їх владі. Студент додав, що спочатку вони хотіли реалізувати свій проект в рамках громадського бюджету, але коли все проаналізували, то зрозуміли, що цих грошей їм буде замало.


А поділитися?Вам має сподобатись...