Студенти Львівської політехніки вийшли на мітинг проти Фаріон (ВІДЕО)
Під стінами Національного університету “Львівська політехніка” триває студентський мітинг. Студенти вимагають звільнення Ірини Фаріон
Про це повідомляютьмісцеві пабліки, в яких шириться відео з місця проведення акції протесту, передає Хронікерс.
Мітинг проводиться проти викладачки вишу та мовознавиці Ірини Фаріон на тлі скандалу через її висловлювання та публікацію листа з даними студента з окупованого Криму.
Як видно з численних відео, під стіни вишу вийшли десятки людей. У деяких можна було побачити плакати із написами “Геть комуністку Фаріон” та “Легко прикриватися патріотизмом, коли твою спину прикривають військові”.
після того, як Фаріон опублікувала листа кримського студента, що висловився на її підтримку, за ним прийшла ФСБ;Лубінець звернувся до СБУ черезскандал з оприлюдненням Фаріон даних проукраїнського студента з КримуНавігація записів