Створений одеситом реабілітаційний центр Superhumans відкрив новий медичний корпус на 10 000 кв. м у Львові (фото)

logo


Створений одеситом реабілітаційний центр Superhumans відкрив новий медичний корпус на 10 000 кв. м у Львові (фото) «фото»

Новини У регіоні

23 Червня 2024, 09:14

Окрім лабораторії протезування та реабілітаційного відділення, присутнім презентували новий хірургічний блок із сучасними операційними та палатним фондом.

Про це
повідомили організатори Superhumans Center.

Із кінця лютого поточного року в операційних Superhumans уже провели понад 70 операцій з реконструкції обличчя та кінцівок. 20 з них – із залученням провідних французьких команд у галузі реконструктивної хірургії обличчя, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що на подію завітали члени Наглядової ради Superhumans – перша леді Олена Зеленська та Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, найбільший донор Superhumans
американський благодійник Говард Баффет, найбільші партнери у напрямі протезування – СЕО Ottobock Олівер Джакобі та керівник компанії в Україні Тім Шеффер.

Нагадаємо, що засновником Superhumans є одеський підприємець, благодійник Андрій Ставніцер. 14 квітня 2023 він відкрив перший реабілітаційний центр Superhumans у Львові. Там вже проведена велика робота з відновлення пацієнтів.

Крім того, планується відкриття
центру в Одесі.