Суд дозволив юристам Козловського будувати ресторан у Стрийському парку на місці незаконно знесеної будівлі

logo


На початку травня Інспекція ДАБК у Львові винесла припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт, оскільки фактичні роботи не збігалися із затвердженою проектною документацією. Однак вже у вересні компанія «Львів-Енергія» домоглася скасування цього. 

Інспекція ДАБК у Львові намагалася оскаржити це рішення, але апеляційний суд позову не задовольнив. ТОВ “Львів-Енергія” отримала містобудівні умови та обмеження на реконструкцію будівлі під ресторан у липні 2018 році, натомість, у проєкті передбачена була лише реконструкція в межах стін.

Після того, як забудовник зруйнував частину будівлі, місто вимагало її відновити. За словами мера Львова Андрія Садового, такі речі недопустимі та мають каратися.

Ухвалою сесії ділянку передали в користування компанії без права будівництва, огородження та зміни цільового призначення. Вона належить до природно-заповідного призначення, адже Стрийський парк є пам’яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення.

Кінцевими бенефіціарами “Львів-Енергії” є Юрій Ломага та Олексій Різник – юристи та партнери депутата Львівської міської ради, бізнесмена Григорія Козловського.