Суд на Львівщині оштрафував 17 депутатів

logo
215988_sud_na_lvivwini_oshtrafuvav_17_deputativ.jpeg


У Львівській місцевій прокуратурі №3 довели вину 20 осіб, які вчинили адміністративні правопорушення пов’язані з корупцією, пише – Щоденний Львів.

Читайте також

Суд не дозволив Львівській міськраді викупити стадіон «Сільмаш»

Про це повідомили в четвер, 20 вересня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Серед правопорушників – 17 депутатів органів місцевого самоврядування Пустомитівщини, голова сільської ради, директор комунального підприємства, інспектор місцевого відділу фіскальної служби, екс-суддя та колишній поліцейський. Дехто із них несвоєчасно подав до Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, чим вчинив правопорушення, передбачене частиною 1 статті 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), а дехто – не повідомив про суттєві зміни у майновому стані (частина 2 статті 172-6 КУпАП)».

«Відтак, Пустомитівським районним судом Львівської області зловмисників визнано винними та застосовано стягнення у вигляді штрафу. Рішення суду набрали законної сили», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.


А поділитися?