Суд на Львівщині ув’язнив за здирництво слідчого поліції

logo


Дрогобицький міськрайонний суд визнав винним слідчого Бориславського відділення поліції у одержанні трьох тисяч гривень неправомірної вигоди.

Читайте також

Суд не дозволив Львівській міськраді викупити стадіон «Сільмаш»

Про це повідомили в четвер, 23 серпня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «За процесуального керівництва прокуратури області, у 2015 році виявлено факт одержання слідчим Бориславського відділення поліції Дрогобицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області трьох тисяч гривень неправомірної вигоди від громадянки України за не притягнення до кримінальної відповідальності її сина та за закриття кримінального провадження», пише – Щоденний Львів.

«Обвинувальний акт розглядав Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області. У суді прокуратура довела вину зловмисника. 20 серпня правоохоронцю винесено вирок – чоловіка визнано винним та призначено покарання у вигляді п’яти років ув’язнення з дворічним позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій та конфіскацією майна», – повідомили також у прокуратурі.