Суд повернув міській громаді на Львівщині майже 100 га фермерських угідь

logo


Суд повернув міській громаді на Львівщині майже 100 га фермерських угідь

фото Google

Червоним позначене місце розташування спірних ділянок

Господарський суд Львівської області повернув у користування Рудківської міської ради майже 100 га землі. Компанія «Агромайз», що орендувала цю землю з 2017 року, систематично не платила за оренду, а тому прокуратура через суд повернула їїгромаді.

Як вказано в матеріалах справи, йдеться про дві земельні ділянки загальною площею майже 100 га на території Рудківської міської ради. Зокрема у 2017 році ГУ Держгеокадастру уклало договір оренди ділянки площею майже 53 га з ТОВ «Агромайз». Однак уже наступного року Держгеокадастр передав цю землю у власність Рудківської міської ради (колишньої Чайковицької сільської ради). За час користування ділянкою компанія «Агромайз» систематично не сплачувала орендну плату, зокрема за 8місяців фірма заборгувала 34,3 тис. грн. Через це прокуратура звернулась в суд, аби повернути спірну в користування громади.

Інша справа стосується суміжної ділянки площею 46,2 га, яку ТОВ «Агромайз» також отримала від Держгеокадастру у 2017 році. Наразі компанія заборгувала за оренду землі понад 30 тис. грн, через що прокуратура також звернулась до суду.

Суд об’єднав обидвісправи та розірвав договори оренди з ТОВ «Агромайз», повернувши загалом майже 100 га у користування Рудківської міської ради.

Водночас у провадженні суду перебуває справа про банкрутство ТОВ «Агромайз», майном якого тепер розпоряджається ТзОВ «Суффле Агро Україна». Компанія «Агромайз»зареєстрована у 2017 році, її власницею є місцева мешканка Наталія Павлюк. Фірма «Суффле Агро Україна» заснована у 2007 році в селі Крупець на Хмельниччині та належить французькому АТ спрощеного типу «Суффле Агрикюльтор».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми