Суд розглядатиме апеляцію міськради, яка хоче зведення готелю на місці Старого єврейського кладовища у Львові

logo
155213_sud_rozgljadatime_apeljaciju_miskradi_jak.jpeg


21751905 1411935622257855 27084889361870949 nСьогодні 5 грудня об 11:30 за Позовом Об’єднання комітетів для євреїв колишнього Радянського Союзу (США) та Представництва тієї ж організації в Україні відбутеться судове засідання у Львівському Апеляційному адміністративному суді з приводу створення проекту землеустрою для меж Старого єврейського кладовища у м.Львові, розташованого між вулицями Рапопорта, Клепарівською, Броварною, Базарною.  Про це повідомив Директор Центру дослідження юдаїки і благодійної організації “Єврейське відродження” Мейлах Шейхет у Фейсбук.

“Суддя Гулид Р.М.. Позов визнали легітимним Кабінет Міністрів України, Міністерство Юстиції, Міністерство Культури та Львівська обласна державна адміністрація. Залізничний районний суд м.Львова позов задоволив. Однак Львівська міська рада подала апеляційну скаргу, в якій немає жодних легітимних підстав, що свідчить про її діяльність по поняттях а не по закону. Вашій увазі пропонується один з багатьох доданих Позивачами документів разом з додатком.Запрошуємо небайдужих на судове засідання м.Львів, Саксаганського, 13.

Львівська міська рада є зловмисним порушником права євреїв спочивати в спокої на кладовищах і в численних місцях масових розстрілів євреїв як у Львові так і на його околицях. Жодне з місць масових розстрілів євреїв не упорядковане і не виокремлене з забезпеченою законом забороною на нецільове використання, Юдейська середньовічна дільниця засмакувала Львівській міській раді її забудувати готелем всупереч вимоги ЮНЕСКО і рішення 6 судів України. Голокост проти євреїв у Львові продовжується адже похованими є здебільшого громадяни Львова. Єврейська культурна спадщина розпайована на знищення будівельниками. Слухати заперечення Львівської міської ради в суді повірте дуже гнітюче, адже ми є свідками жорстокого антисемитизму і приниження владою людської гідності громади Львова”, – йдеться у дописі.


А поділитися?Вам має сподобатись...