Суд розпочав розгляд справи про спробу дачі ₴50 тис. хабаря чиновнику Львівської облради

logo
65748_sud_rozpochav_rozgljad_spravi_pro_sprobu_.png


У Галицькому районному суді Львова у вівторок, 21 лютого, відбулось підготовче засідання у справі про спробу підкупу чиновника Львівської облради. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Йдеться про суд над чоловіком, який намагався дати 50 тис. грн чиновнику Львівської обласної ради за внесення на розгляд сесії звернення до президента, уряду та голови Верховної Ради. Як тоді повідомляла прес-служба СБУ, звернення стосувалось надання Львівській області спеціального економічного статусу та передачі повноважень встановлення тарифів на комунальні послуги органам місцевого самоврядування.

З повідомлення прокуратури випливає, що хабар пропонували керуючому справами Львівської облради. До слова, цю посаду на момент правопорушення і до сьогодні обіймає Валентин Харлов, який у попередньому скликанні облради був заступником тодішнього депутата і теперішнього голови облради Олександра Ганущина.

Як повідомляв ZAXID.NET, чоловіка затримали у вересні минулого року працівники Служби Безпеки України. Опісля прокуратура порушила кримінальне провадження за ч.3 ст. 369 ККУ і наприкінці листопада завершила досудове розслідування у справі.

Обвинуваченому загрожує позбавлення волі на термін від чотирьох до восьми років з можливою конфіскацією майна.


А поділитися?