Суд визнав правомірними дії Департаменту міського господарства щодо тендеру на ремонт дорожнього покриття вулиці Стрийської у Дрогобичі

logo


Львівський окружний адміністративний суд задовільнив повністю позов Департаменту міськогогосподарства Дрогобича та визнав Висновок Держаудитслужби протиправним і скасував його. Мова іде про оголошення переможців тендерних закупівель на капітальний ремонт вулиці Стрийської, який проводили минулого року.

Тим самим суд підтвердив правомірність дій Департаменту щодо відхилення двох учасників електронних закупівель та укладання договору із ПП «ВестІнвестБуд на ремонт вулиці Стрийської. Іншими словами – якби не дії Держаудитслужби станом на сьогодні дорога на вулиці Стрийськіймогла б бути уже відремонтована.

Але про все за порядком.

У лютому 2023 року Департаментом міського господарства було проведено закупівлю – відкриті торги щодо капітального ремонту дороги на вулиці Стрийській. Мова іде про відрізок від перехрестя Лесі Українки до перехрестя вулиці Винниченка. Участь в закупівлі взяло троє учасників: ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», ТзОВ «Автомагістраль-Південь» та ПП «ВестІнвестБуд».

У зв’язку із невідповідністю тендерних пропозицій –тендерній документації, будівельним нормам перших двох учасників було відхилено – це ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ТзОВ «Автомагістраль-Південь». Переможцем було визнано ПП «ВестІнвестБуд».

Однак, Держаудитслужба провела моніторинг закупівлі, за результатами якого зобов’язала замовника – Департамент міського господарства Дрогобича – розірвати договір укладений з третім учасником закупівель – ПП «ВестІнвестБуд» у зв’язку із тим, що на їхню думку, перші два учасники тендеру непідлягали відхиленню. А допущені ними помилки могли бути виправлені за запитом замовника впродовж 24 годин.

Департамент міського господарства в свою чергу оскаржив Висновок ДАСУ до Львівського окружного адмінсуду у зв’язку із тим, що помилки допущені двома учасниками тендерних закупівель змінювали предмет закупівлі, види робіт передбачені проектом та не відповідали державним стандартам.

В той час за рішенням сесії міської ради та за рішенням виконавчого комітету ДМР, зважаючи назначний резонанс у суспільстві та численні дописи в соціальних мережах, Департаменту було доручено вжити заходи щодо розірвання договору із переможцем тендерних закупівель на капітальний ремонт відрізку дороги на вулиці Стрийській.

Тепер ж за словами Ірини Броварської, начальника загального відділу , юрисконсульта Департаменту міського господарства, 23 січня 2024 року Львівський окружний адміністративний суд прийняв рішення, яким адміністративний позов Департаменту задовільнив повністю тавизнав Висновок ДАСУ протиправним і скасував його. Цим самим суд підтвердив правомірність відхилення Департаментом двох перших учасників тендерних закупівель та укладення договору із третім учасником – переможцем торгів (рішення уповноваженої особи з проведення закупівель Надії Вороняк)

Іншими словами – станом на сьогоднішній день запланований капітальний ремонт відрізку дороги на Стрийській міг би бути уже проведений.

Читати далі

Monday February 5th, 2024

На 101 випадок за минулий тиждень прибавило хворих на ГРВІ й грип на Дрогобиччині

Monday February 5th, 2024

Львівводоканал придбав сучасне обладнання для пошуку скритих витоків води

Sunday February 4th, 2024

У місті Котермака вшанують памʼять Юрія Дрогобича

Friday February 2nd, 2024

Прихованийвитік води на вулиці Самбірській у Дрогобичі ліквідовано

Wednesday January 31st, 2024

У Львові «таємні пасажири» за 5 днів зафіксували близько 40 порушень у міському громадському транспорті

Wednesday January 31st, 2024

У січні 2024 року Львів підтримав армію на 58 мільйонів гривень

Wednesday January 31st, 2024

Міноборони розвиває новий проект, щоб допомогти українцям знайти роботу вСилах оборони

Wednesday January 31st, 2024

У Дрогобичі можна розрахуватися за парковку за допомогою мобільного застосунку UNIP

Tuesday January 30th, 2024

Львівщина – перша область в Україні, де завершили процес декомунізації

Monday January 29th, 2024

Дмитро Міхалець став радником міського голови Львова з питань ветеранів та людей з інвалідністю