Суд звільнив від покарання мешканця Закарпаття, який збував фальшиву валюту у Львові

logo


Галицький районний суд звільнив від покарання чоловіка, який за допомогою знайомих намагався реалізувати 1600 фальшивих євро. Відповідний вирок суду оприлюднили 2 травня.

Як з’ясувало слідство, у березні 2016 року чоловік розділив між своїми спільниками вісім підроблених банкнот номіналом по 200 євро, на які ті повинні були купити товар або обміняти їх на гривні.

Як писав раніше ZAXID.NET, чоловіків впіймали, коли вони намагались придбати iPhone 6s в одному із магазинів Львова. З’ясувавши, що клієнти розрахувались фальшивими грошима, працівники магазину звернулись до правоохоронців і вони затримали зловмисників, відкривши по кожному окремі провадження.

Організатором збуту фальшивої валюти виявився мешканець Закарпаття. Його звинуватили у придбанні, зберіганні та збуті підроблених грошей, вчиненому повторно та за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 199 КК України).

Під час судового засідання 20 квітня 2018 року чоловікові спочатку винесли вирок у вигляді ув’язнення на 5 років, проте він уклав угоду з прокурором про визнання винуватості, і його звільнили від покарання, встановивши іспитовий термін 2 роки.