Суди Львівщини задовольняють лише 30% позовів щодо стягнення аліментів

logo
150079_sudi_lvivwini_zadovolnjajut_lishe_30_pozo.jpeg


Більше 2 тисяч дітей Львівщини не отримують передбачених законом аліментів. Про це сьогодні під час прес-конференції розповів начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, передає кореспондент Львівського порталу.

«Станом на сьогодні ми маємо відкритих більш ніж 14 тисяч виконавчих проваджень. Це означає, що близько 20 тисяч дітей у Львівській області мають право на отримання відповідних аліментів. Станом на 2017 рік, а саме за останні 10 місяців, заборгованість по платежах, яка становить більше 3 місяців по аліментних зобов’язаннях, становить десь 2 тисячі виконавчих листів. Тобто десь 2-3 тисячі дітей у Львівській області не отримують вчасно аліментів і батьки, останні 3 місяці не сплачують їх», – розповів Ярослав Жукровський.

Цікаво, що ТОП-50 злісних неплатників аліментів на Львівщині, який був розроблений управлінням юстиції у Львівській області, очолює чоловік, який заборгував 818 тисяч гривень. На 50 ж місці розташований батько, що винен своїй дитині 70 тисяч. Варто додати, що у цьому рейтингу є двоє матерів.

«Стосовно звернень до суду, то ми маємо 2300 позови. Загалом суди задовольняють близько 30% подань по обмеженню права виїзду закордон, в тому числі і стосовно аліментних зобов’язань. В інших випадках суди відмовляють», – додав начальник територіального управління юстиції.

Додамо, що за повних 10 місяців 2017 року у Львівській області стягнуто 55 мільйонів заборгованості по аліментах.

Фото: Дзеркало тижня


А поділитися?Вам має сподобатись...