Судитимуть працівників локомотивного депо, які крали дизпаливо з теплотягів

logo


До суду скерували обвинувальний акт відносноп’ятьох мешканців Полтавського регіону, причетних до привласнення та розтрати дизельного пального одного з локомотивних депо області. До складу злочинної групи входили два працівники підприємства на транспорті, які зливали штучно створені надлишки дизпального у каністри та викидали їх з теплотяга під час руху. Викрадене пальне перевозили до місця зберігання та продавали місцевому населенню. Про це повідомив начальник обласної поліції Євген Рогачов.

Під чассанкціонованих обшуків за місцем проживання фігурантів та в гаражних приміщеннях слідчі вилучили понад пів сотні 30-літрових каністр та металевих бочок, в яких зберігали пальне, електронасосну станцію, маршрутні листи та інші документи. Також серед вилученого 200 тисяч гривень та 8 автомобілів, якими користувалися учасники групи: три позашляховики іноземних марок та п’ять ВАЗів.

Він зазначив, що усім фігурантам, відповідно до виконуваної ролі, інкримінують привласнення чужого майна,вчинене повторно організованою групою (ст. 27, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає від семи до дванадцяти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.