Сусідський ремонт та дискотека о четвертій ранку. Куди скаржитись на шум

logo


У ніч на 7 травня львівських патрульних 24 рази викликали на порушення тиші.Ілюстративне фото: www.press.lv

Ілюстративне фото: www.press.lv

Протягом ночі на понеділок, 7 травня, мешканці Львова 24 рази дзвонили на телефон 102 у зв’язку із порушенням тиші сусідами. Переважно порушення відбувалися у спальних районах міста. Патрульні прибували на місця, відбирали пояснення у заявників та йшли спілкуватися з правопорушниками. У більшості випадків люди погоджувалися припинити шум, йдеться у повідомленні Патрульної поліції Львівщини на сторінці у Facebook.

Відповідно до закону, в житлових будинках в будні з 22:00 до 8:00 заборонено голосно співати і кричати, користуватися звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, а з 21:00 до 08:00 забороняється проводити ремонтні роботи, що супроводжуються шумом. У святкові та вихідні дні такі роботи проводити взагалі не можна.

Щодо порушення тиші закладами торгівлі та ресторанного господарства, рішенням виконавчого комітету ЛМР №148 від 30.03.2007 року встановлено, що функціонування таких закладів у нічний час дозволяється лише в тому випадку, якщо заклад забезпечує громадський порядок та акустичний режим.

Скаржитись на підприємців-порушників акустичного режиму мешканці можуть у департамент економічної політики, зокрема у відділ торгівлі. Додаткову інформацію про оформлення скарг та пропозицій можна одержати за телефоном 297-58-76. Якщо ж мешканець хоче подати до суду на порушників спокою, у тому числі своїх сусідів, потрібно викликати представників поліції для складання протоколу про порушення тиші в нічний час.