Суспільне шукає менеджера для Львівської регіональної дирекції. Як податися

logo
163565_suspilne_shukae_menedzhera_dlja_lvivskoji.jpeg


Із 12 до 25 січня 2018 року відбудеться повторний конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Національної суспільної телерадіокомпанії України.Фото: freejojo.com

Фото: freejojo.com

Під час чергового засідання 29 грудня 2017 року правління НСТУ ухвалило рішення про проведення додаткового конкурсу на посади менеджерів та продюсерів філій Національної суспільної телерадіокомпанії України, де відбір не відбувся у листопаді-грудні 2017-го. Про це повідомляє сайт Суспільне мовлення.

«Менеджерів та продюсерів обиратимуть на відкритому конкурсі. Попередній документарний відбір претендентів на посаду менеджера філії здійснюватиме департамент управління персоналом НСТУ, а на посаду продюсера – департамент управління персоналом спільно з представниками Ради Генпродюсерів. Наступним етапом відбору стане співбесіда з конкурсною комісією, до якої входять члени та голова правління НСТУ» – йдеться в повідомленні.

Прийом документів від кандидатів триватиме з 12 до 25 січня 2018 року. Документи для участі в конкурсі можна подати за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 42 (у письмовому вигляді) та скановані копії – на електронну скриньку konkurs@suspilne.media. За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (044) 481-46-03 та (044) 481-51-64.

Нагадаємо, 6 грудня 2017 року продюсеркою львівської філії Суспільного обрали Уляну Антоник.


А поділитися?