“Свято, яке об’єднує всіх”: у Львові урочисто відзначили День Героїв – відео (Відео)

logo


YouTube / lvivadm

Львів

28.05.2018 11:47

У заході взяли участь близько півтори тисячі людей

Пам’ять українців, які поклали життя за незалежність країни, вшанували у Львові – відзначили День Героїв, влаштувавши ходу середмістям.

У заході взяли участь близько півтори тисячі людей, були серед них і ветерани УПА та ОУН. А також армійці, які боронили країну від сучасної російської агресії, учасники Революції гідності, родичі Героїв Небесної Сотні та волонтери. Під час ходи вони розгорнули два прапори: державний та червоно-чорний. Потому поклали квіти до пам’ятників Степану Бандері, Євгену Коновальцю та Михайлу Вербицькому. Колона зупинилася поблизу монумента Тарасові Шевченку, віддавши шану Кобзареві. Також всі гуртом заспівали гімн України.

Андрій Ковальський, ветеран УПА, каже: “То бандерівське зерно. В яку землю його не посієш воно зійде… Донбас. Ми спокійно спимо, тому що нас захищають такі ж герої як і ми були свого часу”.

А доброволець ДУК ПС “Дядько” зауважив: “То є свято героїв. І ми його тепер певно більше святкуємо, ніж будь-коли. Тому що зараз йдуть ще бойові дії, зараз є війна. І наші хлопці, на жаль, гинуть. Тому-то є свято, яке об’єднує всіх: патріотів, націоналістів за волю України”.

Довідка. День Героїв – це щорічне свято на честь борців за волю України. Починають його відзначати 23 травня, але святкові заходи можуть тривати й протягом тижня.