Тарас Гаврик відіграв сольний концерт не виходячи з дому

logo
63232_taras_gavrik_vidigrav_solnij_koncert_ne_v.jpeg


Алена Че , 21 минуту назад

9 лютого львівський музикант, теле- та радіоведучий Тарас Гаврик відіграв концерт #СольнийСоціальний. Зробив він це не виходячи з дому. За дійством мали змогу спостерігати користувачі соціальних мереж Facebook та Instagram Про те, як виникла ідея зробити такий концерт, а також про інші творчі зміни Тараса дізнаємось прямо зараз від нього самого.

Тарасе, скажіть будь ласка, як виникла ідея відіграти концерт вдома?

Дізнавшись про те, що можна у соціальних мережах вести відео-трансляції, ми з колегою вирішили їх протестувати. Заради експерименту я зіграв уривок зі своєї пісні «Заведу кота». До трансляції одразу ж долучилися дуже багато людей. До того ж я отримав пропозицію стосовно виступу в Чернівцях. І тоді у мене й виникла ідея відіграти концерт у себе вдома і транслювати його у соціальних мережах, адже, якщо є можливість подібним чином поширювати свою творчість, просто гріх нею не скористатися.

Над чим Ви зараз працюєте?

Зараз у мене активний концертний період. Нещодавно виступив разом з гуртом «Тартак». Виконав з Сашком Положинським одну зі своїх улюблених пісень «Розтрусіть свої сідниці». Також по можливості гастролюю з групою «ТІК», виконую з Віктором Брунюком наш спільний кавер на пісню «Апрєль». На жаль, не можу побувати з «ТІК» у всіх містах, у які вони завітають зі своїм туром «Євродвіжн». Останнім часом пропускаю багато телеефірів. Мушу наздолужувати!

Як Ваші успіхи на радіо і на телебаченні?

На телебаченні все стабільно. Як і раніше, веду шоу «Доброго ранку, Львове». А от на радіо відбулися деякі зміни. Від січня моє шоу #ДваПо60 на «Львівській хвилі» виходить у новому форматі. Тепер в ефірі я не сам. Моїми співведучими є творчі особистості, найчастіше музиканти. У шоу #ДваПо60 вже побували скрипаль Олександр Божик, тележурналіст Остап Дроздов, співачка Брія Блессінг, лідер гурту «Мері» Віктор Винник, Скрябін та інші. Також, віднедавна, щонеділі веду вітальну програму «Є нагода!». До речі, свої ефіри я транслюю у Facebook та Instagram. На мій погляд, це сучасно і по-молодіжному. Стежити за ними можете за наступними посиланнями:

www.facebook.com/guffrick

www.instagram.com/guffrick

#ЗаХвилину / #СольнийСоціальний / 09.02.217

Всего: 44


А поділитися?Вам має сподобатись...