Театрали Бущини стали лауреатами обласного конкурсу. ФОТО

logo


28 Травня 2024, 12:37

Народний театральний колектив «Свічадо» 224

Народний театральний колектив «Свічадо»

З п’яти театральних колективів Буської громади  три
отримали призові місця.

Театральні колективи Буської міської територіальної громади здобули призові місця та сталилауреатами обласного дистанційного огляду- конкурсу аматорських театральних та художньо-просвітницьких колективів «Борітеся – поборете!», організованого КЗ ЛОР «Навчально-методичний центр культури і мистецтв Львівщини» з нагоди 210 річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Вистави, подані на конкурс, оцінювало професійне журі під головуванням заслуженого
діяча мистецтв України Юрія Чекова.

Серед кращих театральних колективів Львівщини свої мистецькі доробки представляли п’ять театральних колективів Буської громади та три із них отримали призові місця.З п’яти театральних колективів Буської громади  три отримали призові місця

Народний театральний колектив «Свічадо» Буського міського Народного дому, керівник Оксана Шквір, за
театралізовану постановку «Причинна» Т.Шевченка та патріотичну композицію «Обійми їх, Боже, любов’ю» за віршем Алли Рудь здобув друге місце та звання лауреата.

Такі ж відзнаки і у аматорського театрального колективу «Прометей» та дитячого театрального колективу «Казкарик» філії Народного дому селища Олесько, керівник Ірина Нестер, за театралізовану постановку «Вечір» за творами Кобзаря.

Третє
місце та звання лауреата журі віддало аматорському театральному колективу «Ракобовтівські перлини» філії Народного дому села Ракобовти, керівник Ірина Приставська, за їхній доробок – виставу «Мар’яна-черниця» за незавершеною поемою Т.Шевченка.

Також Грамотами за участь у огляді-конкурсі нагороджені молодіжний аматорський театральний колектив «ВідижО» філії Народного дому села Ожидів, керівник Марія Коза ( постановка «Тополя») та аматорський театральний гурток
«Казкарик» філії Народного дому села Новий Милятин, керівник Ірина Дуткевич.