Територію Львова розширять на чотири гектари

logo
40511_teritoriju_lvova_rozshirjat_na_chotiri_ge.jpeg


До Львова включать 3,8 гектарів земель, які раніше пропонували вилучити на користь Рясне-Руського, Грибович та Малехова. Про це йдеться у проекті ухвали, поданому до Львівської міськради у п’ятницю, 18 листопада.

Цим документом мають намір змінити ухвалу, якою встановили проектні межі Львова (офіційні межі встановить ВР після усіх погоджень). Якщо депутати підтримають цей проект, то межі міста збільшаться із 15 127,1 до 15 130,9 гектарів.

«Пропонується включити в межі міста території загальною площею 3,8346 га за рахунок земельних ділянок, які раніше пропонувалося вилучити з меж міста на користь Рясне-Руської сільської ради Яворівського району (загальною площею 0,5569 га), Грибовицької сільської ради Жовківського району (загальною площею 1,3351 га) та Малехівської сільської ради Жовківського району (загальною площею 1,9426 га)», – йдеться у проекті ухвали.

Для затвердження офіційних меж міста Львів має погодити усі зміни з сусідніми населеними пунктами. Досі це вдалося зробити лише з 14 із 18 населених пунктів: проблемними залишалися Рясне-Руське, Малехів, Грибовичі та Винники.

Після обрання Володимира Квурта мером Винник у Львівській міськраді запевняли, що непорозуміння з цим містом зняті. А три інші села – Рясне-Руське, Малехів, Грибовичі – так і не погодили пропоновані зміни. При цьому, згідно ухвали за 2015 рік, території цих трьох сіл мали збільшитися на кілька гектарів – у них нічого не вилучали.

Зазначимо, що офіційні межі Львова востаннє змінювали у 1988 році.


А поділитися?Вам має сподобатись...