ТОП-8 зворушливих пісень про кохання до Львова. Відео

logo
63574_top_8_zvorushlivih_pisen_pro_kohannja_do_.jpeg


Львів – це місто-улюбленець. Багато людей, які хоча б раз приїжджали сюди, закохувалися в наше місто назавжди. Тому не дивно, що як львів’яни, так і нельвів’яни склали чимало пісень, у яких висловили свої захоплення і любов. Tvoemisto.tv підготувало для вас підбірку з 15 різних, але по-своєму зворушливих пісень про особливе місто Львів.фото: www.youtube.com

фото: www.youtube.com

Мері – Місто

Місто тривожних снів,Які мають присмак свободи.Місто, що навіть рабівЗдатне зробити народом.Місто темних ночей,Які завоює світанок,Місто мільйонів очей,Допоки ми є, воно з нами.

Я розкажу тобіБез непотрібних слівПро все, у що вірю я,Про все, що я зрозумів.Я розкажу тобіБез непотрібних слівПро те, що на цій земліЄ моє місто.

Скрябін – То є Львів

То є Львів, мій колєґа, про нього різне кажуть:Приєзжим із востока Криївку тут покажуть.То є Львів, моє місто, не з простого тіста,Ліплений роками – друзями й ворогами.

То є Львів старенький, мудрий, сивий дядько,Кожному залишить кавалочок на згадку.То є Львів, «Бонжорно!» – Неаполь і ЛіворноПо-галицьки говорять, наші в них погоду роблять.

То є Львів, шановні, вбирайте шлюбні сподні,Краватку, маринарку і «вйо!» по Стрийськім парку.То є Львів чудовий, вуйко ґонуровий,Я тішуся, що з вами ходжу цими вулицями.

Піккардійська Терція – Львів 

У ратуші леви камінніВарту при брамі несуть,Знають вони, що незмінніЮні мрії і цвіт бузку.

З дивних садів чути цей спів.Хочеш юності – їдь до Львова!Тут ти знайдеш так багато оказійДо втіхи, до ласк, до безмежних фантазій!

Стільки є міст, як в небі звізд,Я згадаю цю пісню до слова.Світом блукай, свою долю шукай.Хочеш юності – їдь до Львова!

Фіолет – Вечірній Львів

Ти так любила вечірній Львів,І так не любила до когось звикати,Без грубих рубців і болючих слідівІти й не лишати, іти й не питати…І декілька спільних світлин на стіні.Я й досі не знаю, що з ними робити…

Осінній багрянець річками повз нас.Ти глибше заглянь в мої випиті очі.І лився між вулиць самотній романс,І Львів забирав усі сльозі дівочі…

«Tylko we Lwowie» 1939 рік – «Тільки у Львові» 2014 рік

Якби ще десь раз я вродити сі вмів, тоТільку ві Львові.Так люблю той Львів, що бракує ми слів,Львів то є Львів.

На світі є Відень, Гонконг і Нью-Йорк,Я ж нігди туди не поїду,Бо зроду не схильний до хибних думок,Зі Львова я ані на крок.

La VIVo – Пісня про Львів

Пісня любові лине у Львові –Місті кохання, місті легенд.Львове, коханий і неповторний,Львове, ти знаєш, люблю я тебе.

Бо в тебе щире серце Львова,Відкритий для добра і світла,Можливо, трохи гоноровеТа завжди добре і привітне.

Дарує симфо і фокстротІ фантастичний джаз.Це місто дива і щедрот,Які чекали вас.

Монте Крісто – Дощ на вулицях Львова

Під парасолями ховають свої гривиСині кам’яні леви, такі сумні і ліниві.Їх теплий погляд не скаже ні слова.І знову дощ на вулицях Львова.

По двох паралелях летить мій трамвай.Мій трамвай везе мене знову.Вертаюсь до тебе, мене зустрічай,Зустрічай на вулицях Львова.

Плач Єремії – Мій Львів

Я люблю це місто,Де непросто і досить проблем,Доленосних подій, заборонених тем.Це місто-мрія, місто-музей,Це місто-надія для добрих людей.

Леви сплять, та вже близько світанок –Наближаються сонячні дні.Ми йдемо, у єдності сила, наші очі ясні.Це господарі йдуть свого міста,Люди нові для нових часів.І серця, і помисли чисті,Сяє місто – мій Львів!

Я люблю тебе, моє місто, я люблю тебе…


А поділитися?