Три лікарні Львова названо на честь святих

logo


image

Львівська міська дитяча клінічна лікарня, що на вул. Пилипа Орлика, 4, отримала нову назву. Відтепер це лікарня Святого Миколая. Нові назви також отримали й інші дві лікарні, які входять у склад Першого територіального медичного об’єднання. Лікарня швидкої медичної допомоги отримала назву – Лікарня Святого Пантелеймона, а 8-ма міська лікарня стала Лікарнею Святого Луки.

Директором лікарні святого Миколая став Іван Міськів, лікарні святого Луки − Василь Трунквальтер, а лікарні святого Пантелеймона – Юліан Голик. Як зазначила у коментарі Тvoemisto.tv керівниця міського управління охорони здоров’я Леся Кобецька, перейменування лікарень ініціював генеральний директор Першого ТМО Олег Самчук.

«Так, назви лікарень змінилися. Таке бачення було у гендиректора Першого ТМО Олега Самчука. Що стосується дитячої лікарні, то така назва здається логічною, адже саме Святий Миколай у нас завжди асоціюється з допомогою та дітьми. Дуже сподіваємося, що назви позитивно вплинуть на зміни у лікарнях та покращать комунікацію між персоналом і пацієнтами», – каже Леся Кобецька.

Генерального директора Першого ТМО обирали на конкурсній основі.

«У Львівській міській раді оголосили конкурс на зайняття посади керівника ТМО, куди міг подаватися кожен бажаючий, який відповідав вимогам. Претендентом був лише один кандидат – Олег Самчук. Конкурс відбувся 19 січня. Саме комісія вивчила всі документи кандидата, його плани на розвиток лікарень, яка згодом обрала і затвердила посаду генерального директора. До комісії увійшли двоє представників управління охорони здоров’я, двоє від трудового колективу і двоє членів громадських організації. Головою комісії був начальник відділу інновацій та клінічних досліджень Назарій Колачинський», – додала головний медик Львова.

Генерального директора Першого ТМО обрали на 5 років.

Серед основних планів – кращий сервіс і комфорт у лікарнях, капітальні та поточні ремонти у лікарнях Святого Миколая та Святого Луки, облаштування сховищ та укриттів.