Троє лікарів на Львівщині отримали статус підозрюваних у справі про смерть породіллі

logo


Трагедія сталася торік у пологовому будинку.

Трьом лікарям у Львівській області повідомлено про підозру в неналежному виконанні професійних обов’язків. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Кримінальне провадження було відкрито за фактом смерті 32-річної жінки в березні 2018 року. Породілля померла через кілька годин після того, як народила цілком здорову дитину. Первісні скарги заявників на недбалість лікарів у районній лікарні підтвердилися. “Як було встановлено під час досудового розслідування, минулого року через непрофесійність акушерів-гінекологів у пологовому відділенні однієї з центральних районних лікарень померла породілля”, – зазначають правоохоронці.

Читайте також:

На Житомирщині померли немовля і породілля, родичі звинувачують медиків

Підозри висунуті акушерам-гінекологам пологового відділення лікарні, котрі надавали породіллі медичну допомогу. “Санкція статті передбачає покарання позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк”, – уточнюють у поліції. Досудове розслідування триває, наголошують там.

Як повідомлялося, на Полтавщині молода мама прикута до гемодіалізу після “медичної допомоги” в пологовому будинку. Нирки жінки відмовили після переливання донорської крові. Життя породіллі ледве врятували в Полтавській обласній лікарні. Там кажуть, що дівчині, найпевніше, був потрібен індивідуальний підбір крові, однак у Миргороді його зробити не мали технічної можливості. Немає в райцентрі й діалізу – апаратури для очищення нирок. Тож тепер 22-річній жінці доводиться долати по 100 км до Полтави, де є життєво необхідне обладнання.

Відео

Суд Львова розглядає справу про причетність лікарів до смерті породіллі від сепсису

Вона померла через місяць після пологів. Після чотирьох років розслідування – на лаві підсудних троє медиків, які робили кесарів розтин, та лікар жіночої консультації. Їх звинувачують у неналежному виконанні професійних обов’язків, що спричинило смерть породіллі. Натомість медики свою вину заперечують, кажуть – жінку занапастила алергія на антибіотик.

Суд Львова розглядає справу про причетність лікарів до смерті породіллі від сепсису