Троє львів’ян увійшли в першу 10-ку виборчого списку партії Петра Порошенка

logo


Також у списку – кримці Мустафа Джемілєв і Ахтем Чийгоз.Фото: Європейська солідарність

Фото: Європейська солідарність

Сьогодні, 9 червня, відбувся з’їзд партії Петра Порошенка «Європейська солідарність». На з’їзді оголосили першу 10-ку кандидатів у парламент на дострокових виборах. Про це повідомляє прес-служба «Європейської солідарності».

У першій 10-ці списку Петра Порошенка, яку він сам і очолив, під №2 – голова ВРУ львів’янин Андрій Парубій. Також з львів’ян у початок списку потрапили співачка і волонтерка Софія Федина і голова ЛОДА Олег Синютка. Їхні номери у списку – 5 і 8 відповідно.

Окрім того, у першій 10-ці Петра Порошенка: перша заступниця голови ВРУ Ірина Геращенко, командувач десантно-штурмових військ Михайло Забродський, уповноважений президента з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, доброволиця, волонтерка і начальниця Медуправління УДА Яна Зінкевич, заступник глави Меджлісу Ахтем Чийгоз та віце-прем’єрка з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Інформація доповнюється.

Додамо, учора імена свої кандидатів на парламентських виборах назвали «Самопоміч» Андрія Садового та «Голос» Святослава Вакарчука.