Троє львівʼянок потрапили у ТОП-100 успішних жінок України

logo


Журнал «Новое Время» опублікував рейтинг найуспішніших людей України, цього разу назвавши сотню жінок, які зробили чималий внесок у розвиток країни та досягли успіху у своїй сфері.

Як повідомляє 032.ua до ТОП-100 рейтингу успішних жінок України потрапило троє львівʼянок.

Мар’яна Савка

Зокрема, співзасновниця та головна редакторка «Видавництва Старого Лева», письменниця Мар’яна Савка, яку відзначили у галузі «Культура, медіа». Мар’яна Савка є творцем Видавництва Старого Лева, одного з найкращих видавництв у країні, книги якого славляться своїми ілюстраціями. Деякі з її робіт купують видавці Франції, Південної Кореї, Аргентини і навіть Китаю. А у 2017 році, за даними львівського Форуму видавців, ВСЛ увійшло до десятки найбільших видавництв України з сумарним тиражем 1,3 млн.

Читайте також: Найоригінальніші образи на Lviv Fashion Week: 13 яскравих фото

Софія Опацька

Ще однією львівʼянкою у рейтингу є Софія Опацька – декан та засновниця Львівської бізнес-школи Українського католицького університету (УКУ). Софія Опацька вже десять років очолює Львівську бізнес-школу УКУ – один із найпрестижніших навчальних закладів подібного типу в країні.

Освіту Опацька здобувала у Львові, США, Польщі та Китаї. Працювала директором програм МВА Києво-Могилянської бізнес-школи, директором корпоративного університету концерну Галнафтогаз. Також вона є засновник-куратор проекту Global Shapes у Львові, член опікунської ради центру духовної підтримки осіб з особливими потребами Еммаус.

Олександрі Коваль