Трускавцю та Моршину хочуть дати статус курортів державного значення

logo


МІСТО

Наразі в Україні 7 курортів мають такий статус. І жоден – на Львівщині

Фото ілюстративне: Трускавецький вісник

У Львівській ОДА запустили процес щодо визнання Трускавця та Моршина курортами державного значення. Про це сьогодні, 22 квітня, на своєму телеграм-каналі повідомив очільник Львівської ОДА Максим Козицький.

Наразі запустили процес щодо визнання двох міст у нашій області державними оздоровницями. І це не спонтанне бажання, а обгрунтована позиція. Бо, наприклад, наш Моршин за якістю та ефективністю лікування стоїть в одному ряду з такими курортами як Карлові Вари, Вісбаден, Гуняді-Янош. Статус курортів державного значення для наших міст – це нові можливості, розвиток, додаткове залучення коштів та процвітання. Питання щодо оголошення природної території міста Трускавець курортною територією державного значення сьогодні підтримали депутати на засіданні постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування Львівської обласної ради. На черзі – підтримка сесією, – пише Козицький.

Остаточне рішення про оголошення територій курортами державного значення ухвалить Верховна Рада України за поданням Кабінету Міністрів України.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.