Триває завершальний етап технічної фази рекультивації Грибовицького сміттєзвалища

logo


Триває завершальний етап технічної фази рекультивації Грибовицького сміттєзвалищаТриває завершальний етап технічної фази рекультивації Грибовицького сміттєзвалища

Наразі триває завершальнийетап технічної фази рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Надалі тут планується висадка зелених насаджень

Наразі триває завершальний етап технічної фази рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Вертикальні свердловини забирають цей газ та в подальшому перетворюють його на електроенергію, кажуть експерти.

Також прокладено систему відведення дощової води та забору фільтратів. І надалі вже планується 2 фаза, що включає в себе накриття родючим шаром ґрунту тависадкою зелених насаджень.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко -pravdatutnews.com

Логотип pravdatutnews.com

Стежте за останніми новинами у Google News

Стежити

п’ятниця, 31 травня 2024 р., 18:30

Читайтетакож

Сміттєві проблеми Львова: у місті працює станція компостування органічних відходів (відео)

Сміттєві проблеми Львова: у місті працює станція компостування органічних відходів(відео)

Чи справді всі відходи у Львові викидають в одну машину та куди вивозять зібраний пластик і органіку? В ексклюзивному інтерв’ю телеканалу “ПравдаТУТ Львів” директорка департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Оксана Кошак розповіла про сортування відходів та роздільний збір органіки у Львові, як сприйняли місцеві мешканці таку ініціативу, а також куди вивозять львівське сміття перевізники та скільки за це платять львів’яни.

27 вересня 2021 р.,21:15

Loading…