Цькування та побиття курсантів: у Львівській академії сухопутних військ розгорівся скандал

logo


Цькування та побиття курсантів: у Львівській академії сухопутних військ розгорівся скандал

Тимчасова слідча комісія виявила численні порушення в Академії сухопутних військ.

Напередодні відбулося парламентське
засідання, під час якого розглянули численні порушення в роботі Академії сухопутних військ, інформує UAINFO.org з посиланням на Facebook  сержанта 72-ї бригади ЗСУ імени Чорних запорожців Віктора Пилипенка.

За його словами, інтереси курсантів під час засідання відстоював інший курсант
Олександр Попович. Представники керівництва Академії сухопутних військ, як стверджує Пилипенко, “намагались розмазати справу”, однак ТСК вдалося виявити ще більш кричущі порушення.

“Наприклад, в процесі також виявили те, що на академію було передано близько десятка одиниць легкових автомобілів, які привласнило собі керівництво. Доля машин невідома. Слідство також виявило покривання цькування та побиття курсантів. Курсанти харчувались прострочкою, керівництво наживається
навіть на їжі. Представник директора-регіонала Ткачука, який зліг в шпиталь в кращих корупційних традиціях, заборонив курсанту давати інтервʼю і не допустив журналістку до нього”, – продовжив Пилипенко у своєму Facebook.

Окремо сержант 72-ї бригади наголосив, що якщо за підсумками розслідування генерала залишать на посаді – він “зжере в зародку” усіх молодих офіцерів та курсантів.

Окремо про засідання ТСК інформували журналісти ТСН. У своєму сюжеті медіа підтвердило, що директор Академії сухопутних військ імени Петра Сагайдачного не приїхав на засідання,
посилаючись на свою хворобу. Представникам ТСК також вдалося встановити, що один з командирів закладу дійсно цькував та бив курсантів.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube