Туристи Львова: звідки приїжджають та скільки витрачають, – ІНФОГРАФІКА

logo
201640_turisti_lvova_zvidki_prijizhdzhajut_ta_sk.jpeg


Найбільше туристів приїжджає до Львова за відпочинком та гарними емоціями.

Центр розвитку туризму Львова оприлюднив дані аналізу ринку в’їзних туристів у першій половині 2018 року. Про це повідомляє прес-служба ЛМР, передає 032.ua.

Читайте також: ТОП-5 неймовірно красивих місць на Львівщині, які варто побачити

Так, за даними Центрів туристичної інформації, у першому півріччі 2018 року спостерігають приріст кількості іноземних туристів: зокрема, поляків — на 19%, майже вдвічі більше відвідувачів із Білорусі, є зростання кількості американців, німців та литовців на понад 25%. Водночас, у готелях Львова фіксують спад кількості туристів із цих країн, які все частіше надають перевагу хостелам та орендованим квартирам.

Гостям Львова подобаються самостійні прогулянки містом та посиденьки у кав’ярнях і ресторанах. Окрім того, вони залюбки відвідують музеї, галереї, виставки та торгово-розважальні центри.

1 день умісті в середньому коштує туристу 67 євро, що на 10% менше, аніж торік. Це зумовлено зниженням витрат, власне, українського туриста. Іноземці ж витрачають під час перебування в місті в 4 рази більше, аніж українці. Гостюють, в середньому, 4,4 дні. Найдовше у Львові перебувають американці.

Сума туристичного збору, що надходить до міського бюджету Львова, щороку зростає. За 6 місяців 2018 року місто вже отримало 2,8 млн. грн. цього податку, що на 32% більше, аніж за аналогічний період попереднього року.

Індекс туристичної привабливості міста та індекс задоволеності туристичними послугами не змінились, і становлять 4,8 та 4,3 відповідно — із максимальних 5. Проте, суттєво зросла оцінка екологічної ситуації.

93,3% туристів рекомендуватимуть відвідини міста своїм родичам та друзям.

Читайте також: До уваги львівʼян: з вересня батьки новонароджених отримуватимуть «пакунок малюка». Перелік речей


А поділитися?Вам має сподобатись...