“Тут гартують патріотів”: на Львівщині бійці НГУ навчали школярів стріляти з “пневмату” (Відео)

logo


Вишкіл для школярів
Вишкіл для школярів

5 канал

Львів

18.12.2017 22:17

На львівському полігоні Нацгвардії школярам влаштували одноденний вишкіл. із бойової зброї дали постріляти не лише хлопцям, але й дівчатам. Тренування проводили тільки для охочих, але й таких назбиралося більше сотні

Десятикласниця Зоряна Дрьомова вперше у житті на військовому вишколі. Дівчина тішиться своїм успіхам у стрільбі. 

За темою

>
Замість ряси – форма: як проходять польові навчання капеланів на полігоні Львівщини

“Я трошки переживала. Спочатку не зрозуміла, що робити, але інструктори мені пояснили. Мені було важко приєднати цей магазин, прицілитися було важко. Але я два рази влучила”, – радіє Зоряна.

Переважна більшість учасників вишколу – хлопці. Інструктори запевняють: видно, що вчителі фізкультури у школі навчань не оминають. “Я у хлопців запитував: чи працюють з пневматичними гвинтівками. Там вже є навички. Відповідно, до бойової зброї треба доточити. Решта – треба працювати. Відсоток влучності 50-80% на перший раз – це непоганий результат”, – кажуть досвідчені вояки.

Вишкіл для школярів

Вишкіл для школярів

Крім володіння зброєю, старшокласники навчаються і азам першої домедичної допомоги і тактиці ведення бою. Тренують їх демобілізовані військовослужбовці.

“Тут ознайомлення, популяризація, щоб діти відчули дух того навчального полігону! Навіть ці постріли, які лунають, теж свого роду піднімає дух нашої молоді”, – переконаний командир військової частини Нацгвардії Степан Логуш.

Майже сотня старшокласників Львівщини зголосилися пройти такий одноденний вишкіл.

“Я думаю, що після таких заходів діти повернуться до Збройних Сил, до армії обличчям. Вони зрозуміють, що тримати зброю у руках – це бути справжнім чоловіком. І коли прийде час, їхній час, то вже можна сміливо сказати, що вони на 50% будуть переконані в тому, що армія – це не так погано”, – каже головний військовий комісар Львівської області Олександр Тіщенко.

Більше про те, як із школярами досвідом ділилися – дивіться у сюжеті:  

 

Марта Шикула, Євген Радіон, Львівська область, “5 канал”

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Вражаючий вишкіл на воді: як ЗСУ форсують водні перешкоди – ФОТО