Тисячі тюльпанів з Нідерландів зацвіли у Львові: як виглядають “терапевтичні локації”

logo


Благодійники з Нідерландів передали Львову тюльпани. Скриншот: kanaldim.tv

Благодійники з Нідерландів передали Львову 100 000 цибулин тюльпанів. Зараз у місті цвітуть понад 20 сортів на різних локаціях. Це чудоватерапія, стверджують фахівці та самі львів’яни, йдеться у матеріалі  “Ранку Вдома”.

Вже вдруге бізнес-спільнота Нідерландів надсилає до львівської громади квіти на знак дружби та відданості Україні.Нідерландці кажуть, якщо українці не можуть приїхати помилуватися тюльпанами в Амстердам, то можна перенести часточку Нідерландів на українську землю. Тюльпани посадили торік у грудні у найпопулярніших місцях, аби ними могло милуватися якомога більше людей. 

Нині кожна квіткова локація має свій колір. Навпроти Оперного театру буяють жовті тюльпани. Біля Національного університету імені Івана Франка — білі й рожеві, а в Стрийському парку — фіолетові. Ці локації вже стали справжньоюквітковою терапією для львів’ян та гостей міста. 

“Війна популяризує світ на абсолютно протилежні полюси — життя і смерть, свій і чужий, безпека і небезпека, на тих, хто виїхав, та тих, хто лишився вдома. Для того, щоб з тих полюсів все-таки заходити в здорову середину, то полюс смерті повинен врівноважуватися полюсом життя. Тому квіти — це символ життя, символ того, що воно продовжується, символ того, що воно прекрасне”, — вважає психологиня та очільниця Українськоїасоціації гештальт терапії Лариса Дітковська.

У червні цибулинки тюльпанів планують викопати, аби обробити від шкідників і грибкових захворювань. Їх зберігатимуть до наступного сезону. Загалом цьогоріч Нідерланди задонатили Україні вже півмільйона тюльпанів. Окрім Львова, вони квітнуть у Києві, Херсоні, Одесі, Бучі та Дніпрі. 

Такожцікаво:Квіти та комахи в епоксидній смолі: як студентське хобі врятувало сім’ю переселенців