У 2017-му році у Львові відреконструюють площу Івана Франка

logo


Цьогоріч у Галицькому районі Львова планують відремонтувати площу Івана Франка, що у майбутньому дозволить продовжити маршрут Сихіського трамвая до Головного залізничного вокзалу.фото: google.com.ua/maps

фото: google.com.ua/maps

Як зазначив у коментарі Tvoemisto.tv директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, реконструкція площі Івана Франка розпочнеться у цьому році. «Плануємо це робити під час періоду відпусток. Хочемо зменшити час невикористання Сихівського трамваю», – зазначив він.

Як уточнили раніше в департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради, на цій ділянці проведуть реконструкцію інженерних мереж, трамвайних колій та дорожнього покриття площі.

Після ремонту площі можливим стане продовження трамвайної лінії від Сихова до Головного залізничного вокзалу. Зокрема, Олег Береза прокоментував раніше для Tvoemisto.tv: «Питання запуску трамваю із Сихова на вокзал є актуальним. Він міг би вже бути, але це може створити дуже складну коркову ситуацію. Тому плануємо реконструювати площу Івана Франка. Замовником ремонтних робіт буде «Львівавтодор», а виконавця оберуть на підставі тендеру».