У 2017 році на Львівщині реконструювали очисні споруди у п’яти містах і селах

logo
170340_u_2017_roci_na_lvivwini_rekonstrujuvali_o.jpeg


Серед них – Дрогобич та Моршин.

Про це йдеться у річному звіті про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2017 рік, який опублікований на сайті Львівської облради.

Минулоріч за кошти обласного бюджету на Львівщині збудували та реконструювали очисні споруди у Дрогобичі, Моршині, Великих Мостах Сокальського району, Бібрці Перемишлянського району, селі Лопатин Радехівського району.

Окрім цього було виготовлено проектно-кошторисну документацію на: реконструкцію каналізаційних насосних станцій у Стебнику, реконструкцію очисних споруд і каналізаційних мереж у місті Добромилі Старосамбірського району, будівництво каналізаційних очисних споруд та каналізаційних мереж для смт. Краковець Яворівського району.

Також у Сокалі, Новояворівську, Червонограді, місті Новий Калинів, смт. Брюховичі, с. Домажир Яворівського району та с. Пасіки-Зубрицькі Давидівської ОТГ здійснили ремонт та реконструкцію каналізаційних насосних станцій, каналізаційних мереж і колекторів.

Нагадаємо, Львівська ОДА замовила  реконструкцію каналізаційних очисних споруд у місті Великі Мости ще у 2016 році за 6 млн грн. А на початку 2017 року адміністрація заявила про плани збудувати очисні споруди у смт. Жвирка Сокальського району.

Раніше Варіанти в межах проекту “Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини” провели розслідування щодо забруднення довкілля на Львівщині, стан берегів річки Західний Буг та занедбаного стану каналізаційної мережі Львова.

Детальніше про це можна дізнатися тут. 


А поділитися?Вам має сподобатись...