У аеропорту “Львів” понад 10 годин СБУ та поліція проводили обшуки

logo


image

Співробітники СБУ та Нацполіції провели обшуки у приміщенні Міжнародного аеропорту “Львів”. Про це повідомила генеральна директорка аеропорту Тетяна Романовська.

Обшуки проводили у п’ятницю, 27 листопада, у справі про надання аеропортом рекламних послуг. І тривали вони понад 10 годин — із 12:00 до 22:00.

“Ми будемо відстоювати нашу правоту, ми впевнені у тому, що робота наша правильна. Питання стоїть у наданні рекламних послуг. І є експертиза, що краще заробляти шляхом оренди рекламних конструкцій. Ми надаємо свою експертизу, її ніхто не читає”, — повідомила Тетяна Романовська.

За словами адвоката Сергія Матвіїва, в липні 2019 року було внесено запис про початок досудового розслідування у кримінальному провадженні за статтею зловживання службовим становищем.

У прокуратурі Львівської області повідомили, що зараз триває досудове розслідування. Про його результати мають повідомити додатково. Про це Суспільному розповів начальник відділу інформаційної політики прокуратури Львівщини Данило Антощак.

У Службі безпеки України цю ситуацію не коментують. У Нацполіції Львівщини ситуацію також не коментують та попросили надіслати інформаційний запит.