У Бориславі можна оформити документів пластиковий ID-паспорт

logo


Від п’ятниці, 9 лютого, у Бориславському міському секторі Державної міграційної служби почали приймати документи для виготовлення ID-картки. Про це повідомила прес-служба ГУ ДМС України у Львівській області.

«Від сьогодні люди з Борислава і Східниці, які досі перший паспорт виробляли лише у вигляді паперової книжечки, у Бориславі можуть отримувати вже новий вид документа – ID-картку», – розповів начальник Бориславського міського сектора ГУ ДМС України у Львівській області Олег Мороз.

Послуга доступна для громадян, що зареєстровані у Бориславі та Східниці, а також у навколишніх селах.

Також за допомогою АРМ (автоматизованого робочого місця) можна здати документи на виготовлення закордоннх паспортів. Скористатись послугою можуть і громадяни, що змінюють прізвище або ж втратили паспорт.

У Бориславі та Східниці – близько 40 тис. населення. Тож, очікують, що навантаження на автоматизоване робоче місцевій у міграційній службі – близько 180-200 відвідувачів на місяць.

Як повідомляв ZAXID.NET, з 5 січня, у львіських ЦНАПах почали приймати документи на виготовлення пластикового паспорта – ID-картки.