У Бориславській школі відбувся семінар

logo
148646_u_borislavskij_shkoli_vidbuvsja_seminar.jpeg


У Бориславській ЗОШ № 5 відбувся семінар на тему «Розвиток підприємницьких та громадянських компетентностей в учнів на уроках християнської етики».

Повідомляє сайт БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

Про розвиток компетентностей для демократичного громадянства, взаємозв’язок між підприємливістю і моральними цінностями, міжпредметну інтеграцію говорили доцент Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної світи Галина Сохань, методист міського методкабінету відділу освіти Бориславської міської ради Орися Піхота, та директор Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Ігор Шишко.

Вчитель християнської етики Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Оксана Пиж, поділилась із учасниками семінару цікавою інформацією з питання «Біблійні принципи як основа підприємливості в контексті Нової української школи». Вчитель християнської етики Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Даня Савчук презентувала власні напрацювання щодо розвитку підприємницьких компетентностей на уроках через форми роботи, відображені в новому діяльнісному підході.

В семінарі взяли активну участь та поділилися думками не лише вчителі Борислава, а й Перемишлянщини та Дрогобича. Загалом, панувала діяльна, дружня та щира атмосфера, усі учасники залишилися задоволеними від отриманих нових знань та ідей, які дозволять покращити та удосконалити виховний та навчальний процес у підростаючого покоління.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)


А поділитися?Вам має сподобатись...