У Бориславі вперше за 30 років зведуть багатоквартирний житловий будинок

logo


У Бориславі не будували багатоквартирних будинків ще від проголошення незалежності

У Бориславі збудують сучасний багатоквартирний житловий будинок. Це буде перша багатоквартирна новобудова в місті за останні 30 років, розповів у п’ятницю, 14 червня, у коментарі LVIV.MEDIA міський голова Борислава Ігор Яворський.

Як зазначив міський голова Борислава, багатоквартирні будинки у місті будували ще до проголошення незалежності України, тобто понад 30 років тому, асучасних новобудов у місті не було взагалі: “Таких багатоквартирних будинків не будували в Бориславі близько 30 років. Сучасні будинки будували, але лише невеликі, а таких великих, стоквартирних в цьому випадку, з часів незалежності ще не було” — розповів Ігор Яворський.

Як повідомили у Бориславській міськраді, новий будинокна вулиці Володимира Великого матиме сто квартир, а також підземний паркінг, який також служитиме укриттям. На першому поверсі новобудови розташують торгово-офісні приміщення. Також проєкт адаптований для маломобільних груп населення та передбачає дитячий майданчик.

Візуалізація проєкту. Фото: Бориславська міська рада Візуалізація проєкту. Фото: Бориславська міська рада Візуалізація проєкту. Фото: Бориславська міська рада Візуалізація проєкту. Фото: Бориславська міська рада

Будівництвом житлового комплексу сервіс-класу займеться інвестиційна компанія SAB у партнерстві з компанією “Креатив”. Розпочати будівельні роботи планують вже цьогоріч.

Нагадаємо, нещодавно Бориславська міськрада підписала договір про оренду індустріального парку. На території 20 га індустріального парку “ІнПарк Борислав” облаштують кластермеблевих підприємств.

#Львівщина #будівництво #Борислав #новини Львів #забудова#новобудови #квартири