У Брюховичах та Рудно з’являться нові сквери

logo


У Брюховичах та Рудному з’являться нові зелені зони. Рішення про створення скверів затвердили на попередньому пленарному засіданні міськради. Про це повідомили в управлінні адміністрування та розвитку громад ЛМР.

Так, у Рудно новий сквер буде по сусідству із заказником місцевого значення «Лісопарк Рудно». Під час інвентаризації цієї територіїз’ясувалося, що 30 соток поблизу заказника, – комунальні землі. Тож тепер громада матиме у своєму користуванні ще одну зелену зону. Нею опікуватиметься ДП «Скнилів-парк». За рішенням сесії, це підприємство має виготовити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3041 га.

«Також зроблено важливі кроки щодо збереження у Брюховичах земельної ділянки від забудови та створення там скверу. Йдеться про ділянку у центральній частині селища на вулиці Львівській порядз храмом Св. Терези від Дитяти Ісуса, яке місцеве ОСББ хоче забудувати. Аби цього не допустити, мешканці створили та підписали електронну петицію. На сесії депутати підтримали петицію мешканців Брюховичів. Тож у 30-денний термін управління земельних ресурсів та Шевченківська районна адміністрація мають розробити дорожню карту реалізації петиції за участі автора та скерувати її на розгляд та затвердження відповідним депутатським комісіям», – зазначили в управлінні адміністрування та розвиткугромад ЛМР.

Крім того, статус скверу отримала зелена зона у Брюховичах, що на вул. Незалежності України – вул. Дитячій.  Новим сквером пам’яті воїнів добровольчих формувань опікуватиметься ЛКП «Зелений Львів», яке отримало цю ділянку, площею 1,43 га, в постійне користування.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.